У Криму за порожніх трибун провели фінал футбольного кубка

«Кримтеплиця» стала переможцем Кубка Кримського футбольного союзу. У фінальному матчі команда з Молодіжного обіграла «Євпаторію» з рахунком 2:1. Матч проходив за порожніх трибун.

Перший гол у поєдинку був забитий на 29-й хвилині. Відзначився Юрій Максимов («Євпаторія»). На 34-й хвилині Ленур Ахунов («Кримтеплиця») зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

Переможний гол на 65-й хвилині забив Ігор Дудов («Кримтеплиця»).

Матч пройшов на сімферопольському стадіоні «Фіолент». Зустріч провела бригада суддів на чолі з арбітром Юрієм Ваксом.

ФК «Євпаторія» за п'ять турів до закінчення чемпіонату Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу (КФС) сезону-2019/20 виграла титул чемпіона.

Кримський футбольний союз

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».