Кримчанка здобула золото на Чемпіонаті Європи з боксу

Марія Проскунова

Кримчанка Марія Проскунова у складі збірної сусідньої Росії виборола золото на Чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів у ваговій категорії 81 кг, повідомляє сайт Міжнародного олімпійського комітету.

Проскунова перемогла у фіналі над спортсменкою з української збірної. Першість Європи проходила у місті Будва (Чорногорія) з 13 по 24 жовтня. Загалом у ньому взяли участь боксери з 38 європейських країн.

До цього 27 серпня у Сімферополі відбулося урочисте нагородження переможця Чемпіонату Європи з боксу серед юнаків 13-14 років Данила Кравченка та його тренера – Олега Мельника.

Нагадаємо, що на літніх Олімпійських іграх у Токіо кримський боксер Гліб Бакши, який представляє команду Російського олімпійського комітету, завоював бронзову медаль.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.