Доступність посилання

ТОП новини

У Севастополі продовжили режим самоізоляції до 30 квітня

Севастополь, архівне фото
Севастополь, архівне фото

Режим самоізоляції через поширення коронавірусної інфекції в Севастополі продовжено до 30 квітня.

Відповідний указ підписав тимчасовий голова міста Михайло Развожаєв, повідомляється на сайті підконтрольного Росії уряду Севастополя.

«Залишати свої житла до 30 квітня дозволяється для походу в найближчий магазин чи аптеку, вигулу тварин на відстані ста метрів від будинку, а також за службовою необхідністю (при наявності спецпропуски)», – йдеться в повідомленні.

Вказується, що до 30 квітня громадянам рекомендовано скасувати всі турпоїздки і відвідування кладовищ. Також заборонені прогулянки в лісі, на набережних, площах, відвідування музеїв-заповідників і парків.

При цьому в указі наголошується, що в Севастополі «запрацюють оптики і ветклініки. Чергові дитячі сади продовжать роботу».

До цього в Севастополі режим самоізоляції продовжували до 19 квітня.

Тихі пейзажі Алушти (фотогалерея)

В Алушті закликають залишатися вдома під час режиму самоізоляції. Про це пишуть на банері біля дороги
1/9 В Алушті закликають залишатися вдома під час режиму самоізоляції. Про це пишуть на банері біля дороги
Дівчина на пустельній набережній
2/9 Дівчина на пустельній набережній
Попереджувальна табличка на пляжі
3/9 Попереджувальна табличка на пляжі
Порожні будиночки і квартири для туристів
4/9 Порожні будиночки і квартири для туристів
Закрита для відвідування набережна в Професорському куточку
5/9 Закрита для відвідування набережна в Професорському куточку
«Залишайтеся вдома заради своїх близьких» – свідчить табличка
6/9 «Залишайтеся вдома заради своїх близьких» – свідчить табличка
Рибалки на пристані без захисних масок
7/9 Рибалки на пристані без захисних масок
Порожнє колесо огляду
8/9 Порожнє колесо огляду
Жінка з гілочками верби на одній із вулиць міста
9/9 Жінка з гілочками верби на одній із вулиць міста
Previous slide
Next slide


19 квітня, за даними російської влади Севастополя, в стаціонарі інфекційної лікарні міста перебували 11 осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19. Там же під наглядом медиків перебувають 85 осіб, під наглядом за місцем проживання – 1665 осіб. Всього в Севастополі було виявлено 16 випадків зараження коронавірусом, двоє вже вилікувалися і виписані з лікарні.

Коронавірусна інфекція COVID-19

Коронавірус SARS-CoV-2, раніше відомий як 2019 nCoV, виявили в Китаї наприкінці 2019 року.

Він викликає захворювання COVID-19. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди та грипу, в тому числі з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може бути смертельною. Більшість хворих одужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.

11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.

XS
SM
MD
LG