До початку третього місяця літа на Кримському півострові вже відцвітає безліч рослин – опадають квітки маків і лаванди. Однак у цей період починається «жовта пора» – на околицях міст і сіл квітнуть соняшники. Їх цвітіння триває близько місяця.
Крим.Реалії зібрали добірку фотографій квітучого півострова за минулі два теплих місяці.
Крим.Реалії зібрали добірку фотографій квітучого півострова за минулі два теплих місяці.