Фоторепортаж: П’ятий день зимової Олімпіади

Скелетон: австрійка Джанін Флок бере участь у підготовці до жіночого скелетону

Керлінг: російські спортсменки під час жіночих змагань з керлінгу між олімпійцями з Росії та Великої Британії

Через сильний вітер жіночий слалом перенесли

Швидкісний біг на ковзанах: Катерина Айдова з Казахстану змагається під час фіналу жіночих змагань на дистанції 1000 метрів

Швидкісний біг на ковзанах: нідерландка Йорін Тер Морс під час жіночих змагань на дистанції 1000 метрів. Йорін виборола золоту медаль та встановила новий олімпійський рекорд

Хокей: на льоду лежать м’які іграшки – глядачі закидали ними об’єднану корейську жіночу команду з хокею після їхньої поразки під час матчу з Японією

Лижне двоборство: американець Тейлор Флетчер під час змагань

Вболівальники спостерігають за лижними гонками на дистанції 10 кілометрів

Лижне двоборство (трамплін та гонка 10 кілометрів): Лукас Клапфер з Австрії («бронза»), Ерік Френцель з Німеччини («золото») та Акіто Ватабе з Японії («срібло») після фінішу

Стрибки на лижах з трампліна: Х’юнкі Кім з Підвенної Кореї чекає свого першого тренувального стрибка

Сноубординг: Шон Вайт зі США під час змагань. Вайт виборов «золото» і став першим атлетом, який отримав три олімпійські золоті медалі зі сноубордингу

Хокей: словенець Гаспер Кросель під час чоловічого поєдинку між США та Словенією

Фігурне катання: виступ Алекси (Шімеки) Кнірім та Кріса Кнірім зі Сполучених Штатів під час парної короткої програми