В Україну 5 вересня повернулася частина збірної, яка завершила участь у Паралімпійських іграх у столиці Японії Токіо

Спортсменів із квітами прийшов привітати Вадим Гутцайт, міністр молоді та спорту України

У неофіційному медальному заліку збірна України фінішувала на шостому місці

Українських спортсменів зустрічали зі стягами та квітами в національних кольорах

У Борисполі їх чекали також рідні та близькі

Українські атлети впродовж 12 днів здобули 24 золотих, 47 срібних і 27 бронзових медалей.

За загальною кількістю нагород Україна стала п’ятою

Паралімпійські ігри-2020, що через коронавірусну пандемію були перенесені з минулого року, але зберегли 2020 рік у своєму позначенні, тривали у Токіо з 24 серпня до 5 вересня. Участь у змаганнях взяли понад 4 тисячі спортсменів-паралімпійців

Спільне фото в аеропорту Бориспіль в Києві, 5 вересня 2021 року

Українець Максим Веракса на іграх здобув бронзову нагороду (плавання, 50 м в/c, клас S13)

Олексій Федина на Паралімпіаді в Токіо на дистанції 100 метрів брасом серед чоловіків став другим (клас S12). Федина – п'ятиразовий паралімпійський чемпіон

Окрім завойованих на Паралімпіаді в Токіо медалей, українська плавчиня Єлизавета Мерешко разом із представницею Китаю Цзян Юйянь встановила спільний світовий рекорд у своїй категорії S6 – вони подолали дистанцію 100 метрів вільним стилем за 1 хвилину 11,7 секунди

У другий день ігор Мерешко виборола «срібло» на дистанції 200 метрів комплексним плаванням

Золоту нагороду Єлизавета Мерешко завоювала на дистанції 50 метрів вільним стилем