Хто з українців завоював медалі на Олімпіаді в Токіо (фотогалерея)

22-річний український спортсмен Парвіз Насібов із Запоріжжя завоював срібну медаль у фіналі з греко-римської боротьби у вазі до 67 кг на Олімпіаді в Токіо. Він претендував на золото, але поступився іранцю Мохаммеду Резу Гераї з рахунком 9:1

20-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала бронзову медаль у ваговій категорії до 48 кг на Олімпійських іграх у Токіо

Жан Беленюк завоював для України єдину золоту медаль на Олімпійських іграх у Токіо. У фіналі греко-римської боротьби у вазі до 87 кг він переміг угорця Віктора Лорінца з рахунком 5:1

24-річний український плавець Михайло Романчук фінішував другим у фіналі змагань на дистанції 1500 м вільним стилем і отримав перше срібло України на Олімпіаді в Токіо. Крім того, Романчук отримав бронзу на дистанції 800 м вільним стилем

Український каратистка Анжеліка Терлюга отримала срібну медаль Олімпійських ігор у Токіо у ваговій категорії до 55 кг

Український каноїстка 24-річна Людмила Лузан завоювала бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Крім того, Людмила Лузан і Анастасія Четверікова стали віцечемпіонками токійської Олімпіади в змаганнях каное-двійок на дистанції 500 м

26-річний український боксер Олександр Хижняк завоював срібло Олімпіади Токіо в змаганнях із боксу у ваговій категорії до 75 кг

25-річна велогонщиця Олена Старікова завоювала срібло Олімпійських ігор у Токіо в індивідуальному спринті

Український фехтувальник Ігор Рейзлін у напруженій дуелі на шпагах переміг італійця Андреа Сантареллі в поєдинку за бронзову нагороду на Олімпійських іграх

Олена Костевич і Олег Омельчук отримали бронзові медалі в змішаному командному змаганні в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла свій вирішальний матч в одиночному розряді на Олімпіаді в Токіо проти суперниці з Казахстану і завоювала бронзову медаль

32-річна українська борчиня Алла Черкасова завоювала бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо

Українські синхроністки Анастасія Савчук і Марта Фєдіна завоювали бронзові нагороди в артистичному плаванні

У вільній боротьбі у вазі до 62 кг борчиня Ірина Коляденко з Ірпеня завоювала бронзу. Її поєдинок проти латвійки Анастасії Григор'євої закінчився з рахунком 3:1

32-річний каратист Станіслав Горуна зі Львова завоював бронзову медаль Олімпійських ігор у Токіо у ваговій категорії до 75 кг

Українська збірна завоювала бронзову медаль у командних змаганнях в артистичному плаванні

19-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала бронзовою медалісткою Олімпіади в Токіо