Посол Швеції привітав збірну України з перемогою в 1/8 фіналу Євро-2020 словами «Героям слава»

Футболісти збірної України радіють проходу до наступного етапу Євро-2020

Посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг привітав українську збірну з перемогою в 1/8 фіналу Євро-2020 словами «Героям слава».

Дипломат у твітері після матчу написав: «Слава Україні! Героям слава!»

Тіберг, який розмістив у мережі фото, де він вбраний у спортивну футболку з національними символами України, взяв у руки два прапори – України та Швеції, які мають однакову жовто-блакитну кольористику. Дипломат зауважив у цьому зв’язку, що переможуть жовто-блакитні.

Збірна України перемогла команду Швеції в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 2:1. На 27-й хвилині рахунок у грі відкрили українці. З передачі Андрія Ярмоленка відзначився Олександр Зінченко. На 43-й хвилині Еміль Форсберг рахунок зрівняв. Переможний гол на рахунку Артема Довбика, який за лічені хвилини до закінчення доданого часу забив свій перший гол за збірну.

Реакція вболівальників на перемогу збірної України (фоторепортаж)

У чвертьфіналі Україна зустрінеться зі збірною Англії, яка з рахунком 2:0 сьогодні здолала німців. Матч відбудеться у Римі.