Олімпійські ігри в Токіо: 13-й день у фото

Українська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала срібну медаль на Олімпійських іграх у Токіо. 29-річна Терлюга у боротьбі за «золото» поступилася болгарській суперниці Іветі Горановій з рахунком 1:5

Адам Ондра з Чехії (зліва) радіє cвоїй перемозі під час фіналу чоловічого спортивного скелелазіння

Бій за бронзову медаль, боротьба, вільний стиль: Георгій Вангелі з Болгарії проти Нурислама Санаєва з Казахстану. Нурислам Санаєв став бронзовим призером

Майданчик для олімпійських змагань зі скейтбордингу в Токіо

Українська спортсменка Людмила Лузан фінішує третьою на 200-метровій дистанції з часом 47,034 секунди в греблі на каное-одиночці. Це перша медаль України у веслуванні на Олімпійських іграх в Токіо

Феліпе душ Сантуш із Бразилії кидає диск під час змагань із десятиборства

Індійський гравець Вівек Сагар Прасад (внизу) і німець Тобіас Костянтин Хауке борються за володіння м'ячем у матчі за бронзову медаль з хокею на траві серед чоловіків

Ребекка Хаазе з Німеччини готується до старту в півфіналі жіночої естафети 4 х 100 метрів

Плавання на відкритій воді, фінал чоловічого запливу на дистанцію в 10 кілометрів

Лука Дончіч (праворуч) зі Словенії пробиває м'яч повз француза Мустафу Фолля у півфінальному баскетбольному матчі серед чоловіків між Францією і Словенією

Спортсмени змагаються під час чоловічої велогонки

Португалець Педро Пабло Пічардо святкує «золоту» перемогу в фіналі з потрійного стрибка серед чоловіків, загорнувшись у прапор Португалії