Третій день зимової Олімпіади

Бігові лижі: українські спортсмени тренуються в лижному центрі «Альпенсія» у Пхьончхані. 12 лютого 2018 року

Фрістайл: бронзова медалістка Юлія Галишева з Казахстану на подіумі під час церемонії вручення медалей в Пхьончхані, 12 лютого 2018 року

Слалом: представники допоміжного персоналу здіймають снігову хмару на трасі після відкладення змагань через сильний вітер

Фігурне катання: Аліна Загітова, олімпійська спортсменка з Росії, під час виступу з вільної програми в спортивному центрі «Гангненд» в Пхьончхані

Хокей: жіноча збірна Японії перед першим періодом в грі проти команди Швейцарії у Пхьончхані

Біатлон: Надія Пісарєва з Білорусі (ліворуч) змагається на дистанції в лижному центрі «Альпенсія» в Пхьончхані. Вероніка Новаковська з Польщі йде на трасі праворуч

Біатлон: Лаура Дальмайєр з Німеччини фінішує на 10-кілометровій дистанції, виборюючи золоту медаль

Робот бере участь у змаганнях Ski Robot Challenge на лижному курорті Хенсенг у Південній Кореї. Змагання проводились паралельно з Олімпіадою в Пхьончхані

Фігурне катання: команда «Олімпійських спортсменів з Росії» радіє срібним медалям на подіумі після здобуття другого місця у командних вільних танцях. «Золото» дісталося Канаді, а «бронза» – США

Санний спорт: Емілі Свіні зі Сполучених Штатів розпочинає другий з’їзд під час жіночих змагань у Пхьончхані

Олімпійський вогонь горить на стадіоні в Пхьончхані

Скелетон: Йозеф Лук Кечіні з Італії на старті тренувального з’їзду зі скелетону –
виду санного спорту, коли з'їжджають вниз головою

Сноубордінг: американка Джемі Андерсон, яка виборола золоту медаль, під час змагань в Фенікс-парку в Пхьончхані

Керлінг: росіянка Анастасія Бризгалова скеровує кам’яну шайбу, а її колега Олександр Крушельницький дивиться під час змішаних змагань з керлінгу у матчі проти Швейцарії

Біатлон: Мартін Фуркад з Франції, який виграв золоту медаль, цілиться в тиру під час гонки на 12,5 кілометрів

Ковзанярський спорт: Айрін Васт з Нідерландів перетинає фінішну пряму під час змагань на дистанції 1500 метрів – вона здобула золоту медаль

Стрибки з трампліну: Ніка Крижнар зі Словенії летить у повітрі під час індивідуальних змагань в Пхьончхані