Фоторепортаж: Чотирнадцятий день зимової Олімпіади

Хокей: Олімпійський спортсмен з Росії Павло Дацюк (л) та чеський хокеїст Петр Коукал (п) під час півфіналу з хокею між Чехією та олімпійськими спортсменами з Росії. Команда Росії виграла у команди Чехії з рахунком 3:0

Хокей: Вболівальники радіють перед півфінальним матчем в чоловічому хокейному турнірі між командами Німеччини та Канади.

Бобслей: Пілот боба Йоганес Лохнер з Німеччини (на першому плані) на повороті в заїзді серед четвірок.

Фрістайл: Ліза Андерсон зі Швеції, Андреа Лімбахер з Австрії та Самі Кеннеді-Сім з Австралії змагаються у фінальному жіночому лижному заїзді.

Керлінг: Шкіпер Петер де Круз з Щвейцарії та віце-шкіпер Марк Кеннеді з Канади чистять шлях для каменя під час змагань за бронзові медалі в чоловічому керлінгу. Команда Швейцарії завоювала бронзу з рахунком 7:5

Керлінг: Артисти в традиційних вбраннях виступають перед початком матчів в олімпійському керлінговому турнірі.

Ковзанярський спорт: Телевізійна камера знімає японського ковзаняря Цубасу Хасегаву під час забігу на 1000 метрів.

Ковзанярський спорт: Золотий медаліст Кйєлд Нуіз з Нідердандів (ліворуч) змагається проти фіна Міккі Поутала під час забігу на 1000 метрів.

Лижні гонки: Казахстанські лижники на трасі.

Біатлон: Мартін Фоуркад з Франції, Володимир Сімаков з України та італієць Джузеппе Монтелло змагаються в чоловічому біатлоні в естфеті 4х7.5 км.

Біатлон: Золотий медаліст Себастьян Самуельсон зі Швеції на трасі в естафетній гонці 4х7.5км.

Фігурне катання: Аліна Загітова з Росії виконує танок в жіночих одиночних змаганнях з фігурного катання. Аліна здобула золото.

Фігурне катання: Марія Соцкова з Росії виконує програму у жіночих одиночних змаганнях.

Фігурне катання: Золота медалістка Аліна Загітова (л) з Росії святкує перемогу, а срібна медалістка Євгенія Медведєва аплодує їй перед церемонією нагородження.