Закриття Олімпіади в Пхьончхані (фотогалерея)

Феєрверки на церемонії закриття зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані

Переможцем неофіційного загальнокомандного заліку зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані стала збірна Норвегії. Норвезькі спортсмени на Олімпіаді завоювали 39 медалей (14 золотих, 14 срібних і 11 бронзових)

Норвежці встановили рекорд за загальною кількістю медалей на одних зимових Олімпійських іграх, перевершивши досягнення збірної США на змаганнях у Ванкувері в 2010 році

Кілька сотень артистів вийшли на стадіон на церемонії закриття, тримаючи в руках кульки, які світяться

Відображення традиційної пагоди, символу миру в розумінні корейців, на стадіоні в Пхьончхані

Танцювальний номер на церемонії закриття Олімпійських ігор

Спортсмени з різних країн на стадіоні під час офіційного закриття Олімпіади

Спортсменам із Росії не дозволили пронести свій прапор на закритті – вони знову пройшли під нейтральним прапором. Збірну Росії відсторонили від Олімпіади через допінговий скандал на Олімпіаді в Сочі. У Пхьончхані росіяни виступали не як збірна країни, а як олімпійські атлети з Росії

Олімпійські атлети з Росії зайняли 13-е місце в неофіційному медальному заліку Олімпіади. На їхньому рахунку два золота, шість срібних нагород і дев'ять бронзових медалей

Білорусь з двома золотими і однією срібною нагородою розташувалася на 15-місці. Україна з одним золотом зайняла 21-е місце

Збірна Казахстану на церемонії закриття Олімпіади. У скарбничці країни – одна бронзова медаль, завойована фрістайлісткою Юлією Галишевою. Спортивні оглядачі вважають, що Казахстан в Пхьончхані виступив гірше, ніж у Сочі в 2014 році

У загальнокомандному заліку Казахстан перебуває на 28-у місці

Кілька титулованих казахстанців, на які покладали надії, в тому числі фристайлист Дмитро Рейхерд, лижник Олексій Полторанін і фігурист Денис Тен – бронзовий призер сочинської Олімпіади, залишилися в Пхьончхані без нагород. Казахстанські шорт-трекісти, які готувалися до нинішніх Ігор в Нідерландах,  теж не змогли завоювати олімпійські медалі.

Південна Корея, яка приймала Ігри, – на сьомому місці.