Український боксер Олександр Усик із Криму переміг росіянина та став абсолютним чемпіоном світу

Олександр Усик

Український боксер Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу у ваговій категорії до 90,7 кілограма. У фінальному поєдинку Всесвітньої боксерської суперсерії українець зустрічався з росіянином Муратом Гассієвим.

За результатами 12-ти раундів Олександр Усик переміг одноголосним рішенням суддів – 120:108, 119:109, 119:109.

Українець зберіг свої пояси чемпіона світу за версіями WBO і WBC, а також долучив до них пояса WBA Super і IBF (ними володів Мурат Гассієв) і поясу журналу The Ring, який зазвичай вручають переможцям на поєдинку двох найсильніших бійців ваговій категорії. Крім того, Олександр Усик завоював Кубок Мохаммеда Алі.

Бій відбувався в столиці Росії Москві.

Олександр Усик переміг у всіх своїх 15-ти поєдинках на професійному рингу. До сьогоднішнього дня на рахунку Гассієва було 26 перемог в 26 боях.