Футбол: «Таврія» виявилася сильнішою в гольовий перестрілці з «Енергією»

У понеділок, 1 березня, в Новій Каховці розпочався турнір Відкритого Кубка Асоціації футболу АР Крим і Севастополя. Сімферопольська «Таврія», яка після анексії Криму базується в Херсонській області, в гольовий перестрілці з «Енергією» з Нової Каховки виграла з рахунком 6:4.

«Перший тайм завершився бойовою нічиєю 3:3. За нашу команду тричі відзначився форвард Олексій Бойко. На початку другого тайму сімферопольці залишилися в меншості. За грубу гру червону картку отримав Олександр Шевченко. Наші суперники, скориставшись кількісною перевагою, повели в рахунку 4:3 і продовжили чинити тиск на ворота «Таврії», – повідомила пресслужба футбольного клубу.

У «Таврії» підкреслили, що за десять хвилин до кінця матчу ФК вдалося переломити перебіг зустрічі.

«Спочатку захисник Іван Гура зрівняв рахунок. А потім Олексій Бойко і Максим Богданов своїми точними ударами довели справу до переможного кінця. Остаточний рахунок матчу – 6:4 на користь «Таврії», – сказано в повідомленні.

Як уточнюється, 3 березня сімферопольці зіграють свій другий матч проти СК «Каховка». Початок гри о 15:00.

Після Нового року головним тренером «Таврії» став Олег Федорчук. Раніше він тренував «Енергію» (Нова Каховка).

Футбольний клуб «Таврія»

Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.