Прем'єр-ліга Кримського футбольного союзу: «ТСК-Таврія» програла «Інкомспорт»

Ілюстрація
Ілюстрація

В рамках 17 туру Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу в Євпаторії напередодні ялтинський «Інкомспорт» обіграв «ТСК-Таврію» з рахунком 3:1.

Голи у номінальних господарів забивали: Владислав Цой – на 15-ій хвилині, Ігор Рогованов – на 70-ій і 76-ї, у складі сімферопольців відзначився Руслан Маргієв – на 7-ій хвилині.

Через це ураження «ТСК-Таврія» втратила лідерство в турнірній таблиці.

У перших трьох матчах туру «Севастополь» обіграв ФК «Гвардієць» (3:1), «Кримтеплиця» і «Євпаторія» розписали безгольову нічию, також нічия, правда, результативна, зафіксована в Новопавлівці, в матчі «Кизилташ» і ФК «Океан» – 2:2.

Наразі трійка лідерів у турнірній таблиці виглядає так: «Севастополь» – 31 очко, «ТСК-Таврія» – 30, «Кримтеплиця» – 25.

У лютому в Криму пройшов зимовий кубок Кримського футбольного союзу. Його переможцем другий рік поспіль стала «Кримтеплиця» (Молодіжне).

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.