ТОП новини

У Києві зустріли українського борця з Криму Ленура Темірова, який виступив на Олімпіаді в Токіо

Ленур Теміров, архівне фото

У київському аеропорту «Бориспіль» 4 серпня зустріли українського борця з Криму Ленура Темірова, який повернувся з Олімпіади в Токіо. Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

Спортсмен побажав удачі українським борцям Жану Беленюку і Парвізу Насібову, які 4 серпня змагатимуться за золоті медалі у фіналі олімпійського турніру з греко-римської боротьби. Теміров зазначив, що обидва спортсмени можуть завоювати «золото».

2 серпня Ленур Теміров не зміг здобути перемогу і завоювати бронзову медаль Олімпіади в греко-римській боротьбі (до 60 кг). Переможцем поєдинку став китайський спортсмен Сайліке Вайліхан.

Олімпійські ігри в Токіо триватимуть до 8 серпня. Українська збірна завоювала 7 медалей, з них – 6 бронзових та одну срібну.

У 2020 році Ленур Теміров став бронзовим призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, що проходив у Римі.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.