Командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді (позивний «Мадяр») заявив, що вночі по електропідстанції в Севастополі було завдано сім ударів. Відповідне повідомлення він опублікував на своїх сторінках у соціальних мережах.
«Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ «Севастополь»). Кіна не буде, а світла, як виявляється, багато не буває. Працювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС. І так, правильна цифра – 7. Саме туди – сім», – написав Бровді.
Фото або відео удару він поки що не надав.
Після нічної атаки на Севастополь уранці 24 червня Севастополь залишився без світла. Як повідомив підконтрольний РФ голова міста Михайло Развожаєв, у частині міста відновили електропостачання, проте в Ленінському та Гагарінському районах залишається «складна ситуація».