«Шахтар» на виїзді обіграв «Дніпро-1»

Донецький «Шахтар» у десятому турі Української Прем'єр-ліги на виїзді виграв матч із «Дніпром-1» із рахунком 2:0.

«Гірники», перемігши у всіх дев'яти попередніх матчах чемпіонату, одноосібно очолюють турнірну таблицю з 27 очками. Дебютант прем'єр-ліги «Дніпро-1» із 11 балами – на сьомій позиції.

Тренерський штаб «Шахтаря» провів невелику ротацію складу: випустив на поле з перших хвилин молодих Валерія Бондаря і Додо, а також поставив на старт Євгена Коноплянку.

На 4-й хвилині Жуніор Мораес відкрив рахунок: він відгукнувся на подачу Степаненка і з кута воротарського майданчика відправив м'яч у сітку – 0:1. Тиск «Шахтар» продовжив і на старті другої половини. Вдруге «оранжево-чорні» відзначилися в заключному відрізку.

«Шахтар» взяв верх над «Дніпром-1» із рахунком 2:0 і здобув 10 перемогу в нинішньому чемпіонаті.

«Шахтар» 18 жовтня в Харкові зіграє з «Колосом» з села Ковалівка (Київська область), а 22 жовтня на стадіоні «Металіст» – із загребським «Динамо».