У Криму співачка Юлія Качула презентувала альбом україномовних пісень «Небо – вище там, де ми!». Збірник пісень опублікований на її сторінці в YouTube.
«Це неопубліковані пісні, на які вже були зроблені аранжування, які я укомплектувала разом з аудіозбірніком, записаним ще в 2007-му. Це наш з батьком внесок в українську (і не тільки) музику, пісню, культуру. Хоча пісенного сімейного матеріалу ще вистачить, напевно, до кінця життя. Мрію заспівати їх з оркестром. Ці пісні варті того, щоб бути почутими», – прокоментувала презентацію альбому Качула.
Раніше співачка разом з групою «Діти Криму» записала кавер-версію на пісню українського виконавця Кузьми Скрябіна «Чуєш біль» і зняла в Сімферополі кліп на цю композицію.
Юлія Качула – українська співачка, авторка пісень, журналістка, перекладачка, викладачка вокалу, живе в Криму. Автор проєкту «Слухай українською!».