Український плавець з Криму 24-річний Андрій Говоров завоював другу медаль на Чемпіонаті Європи-2016 з плавання.
У фінальний день змагань спортсмен додав «срібло» до вже наявного «золота». 18 травня в плаванні на 50 метрів батерфляєм Андрій Говоров показав кращий результат – 22,92 секунди.
Українець поступився 0,06 секунди французу Флоренові Мамаду. Третє місце дісталося британцеві Бенджаміну Проду.
Чемпіонат Європи-2016 з водних видів спорту відбувається у Лондоні (Великобританія).
Андрій Говоров народився в 1992 році в Севастополі, майстер спорту міжнародного класу України, дворазовий чемпіон Перших юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів світу та Європи серед юніорів, багаторазовий призер чемпіонатів Європи, дворазовий рекордсмен Європи серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм, шестиразовий рекордсмен України на дистанціях 50 м і 100 м вільним стилем та 50 м батерфляєм у коротких басейнах.
Має орден «За заслуги» III ступеня. За свою швидкість отримав за кордоном прізвисько «Українська ракета».