Польща стала першим чвертьфіналістом на «Євро-2016»

Матч Польща – Швейцарія

Збірна Польщі стала першим учасником чвертьфінальної стадії чемпіонату Європи з футболу, що відбувається у Франції. В 1/8 фіналу польські футболісти зустрічались із швейцарцями й виграли в серії пенальті.

Основний і додатковий час матчу завершилися внічию – 1:1. Поляки першими відкрили рахунок, коли наприкінці першого тайму відзначився Якуб Блащиковський. Швейцарці вирівняли становище на 83-й хвилині, коли удар по воротам завдав Джердан Шачирі. В овертаймі ініціативу також мала збірна Швейцарії, але забити так і не змогла.

У чвертьфіналі поляки зіграють із переможцем матчу Хорватія – Португалія, що розпочнеться 25 червня о 22:00 за київським часом.

Збірна Польщі була суперницею збірної України в групі С й перемогла «синьо-жовтих» – 1:0. Поляки стали другими в групі одразу за командою Німеччини.