Доступність посилання

ТОП новини

«Таврія» обіграла «Дніпро» у Другій лізі чемпіонату України

У понеділок, 30 жовтня, відроджений на материковій Україні сімферопольський футбольний клуб «Таврія» обіграв дніпровський «Дніпро» в дев'ятнадцятому колі Другої ліги чемпіонату України з футболу. Матч закінчився з рахунком 2:1.

У складі «Таврії» у ворота суперника на 10 і 20 хвилині забив півзахисник Вадим Воронченко. У складі «Дніпра» на 86-й хвилині відзначився півзахисник Данило Піддубний.

Після 19 турів у активі «Таврії» – 28 очок, команда посідає шосту сходинку в турнірній таблиці.

20 жовтня клуб «Таврія» зіграв унічию з миколаївським клубом «Суднобудівник» у вісімнадцятому колі Другої ліги чемпіонату України з футболу.

Клуб «Таврія» 21 червня 2017 року атестували для участі у Другій лізі чемпіонату України.

Робота Федерації футболу Криму відновлена на материковій Україні з серпня 2016 року.

Сімферопольський футбольний клуб «Таврія» 2016 року включили в Чемпіонат України серед аматорів. Головним тренером команди призначений Сергій Шевченко, президент клубу ‒ Сергій Куницин. До російської анексії Криму клуб грав у Прем'єр-лізі України.