Абраменко передав українські лижі до Олімпійського музею – НОК

Одна з «золотих» лиж Олександра Абраменка (на фото) тепер експонуватиметься в Олімпійському музеї

Український олімпійський чемпіон з фристайлу Олександр Абраменко на прохання Олімпійського музею в Лозанні передав до його експозиції «золоту» лижу виробництва мукачівської фірми TISA зі своїм автографом. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України на своїй сторінці у Facebook.

«Нова олімпійська перемога України знову увійшла до спортивної світової історії!» – вказано в повідомленні.

18 лютого Олександр Абраменко виграв золоту медаль в акробатичному фристайлі на Олімпіаді у Пхьончхані. Це перша олімпійська нагорода в історії українського фристайлу і третє «золото» зимових Олімпіад для України – слідом за фігуристкою-одиночницею Оксаною Баюл та жіночою збірною України в біатлонній естафеті.

Олександрові Абраменку 29 років. Він з Миколаєва. У 2016 році він виграв Кришталевий глобус Кубка світу в лижній акробатиці. Минулий сезон Абраменко пропустив через травму. В цьому сезоні українець посів друге місце на етапі Кубка світу в Лейк-Плесіді і в загальному заліку Кубка світу йде на шрстому місці.