На Паралімпіаді українці здобули ще дві нагороди

Українська збірна під час церемонії відкриття ХІІ зимових Паралімпійських ігор

На зимових Паралімпійських іграх українські лижники Григорій Вовчинський і Максим Яровий здобули срібні і бронзові медалі відповідно.

Вовчинський став другим серед спортсменів у категорії «стоячи» у лижних гонках. Він подолав дистанцію 10 кілометрів класичним стилем за 24 хвилини 15,5 секунди – отримав «срібло».

У лижній гонці на 7,5 кілометрів серед чоловіків у категорії «сидячи» Яровий подолав дистанцію за 22 хвилини 39,9 секунди, здобувши бронзову нагороду.

Президент України Петро Порошенко привітав Григорія Вовчинського та Максима Ярового із перемогами на змаганнях.

ХІІ зимові Паралімпійські ігри 2018 року розпочались 9 березня. Станом на 17 березня українська збірна вже завоювала 21 медаль (6 золотих, 7 срібних і 8 бронзових нагород).