Відроджений на материковій частині України сімферопольський футбольний клуб «Таврія» зіграє домашній матч із клубом «Енергія» з Нової Каховки в тридцять першому турі другої ліги чемпіонату України з футболу. Як повідомляє офіційний сайт «Таврії», матч запланований на 17:00, 19 травня.
«У разі перемоги сімферопольців «Таврія» має шанс посісти третє місце. Очікується безкомпромісний матч і справжнє дербі. Думаю, в Бериславі буде повний стадіон і нас чекає захоплююча гра», – розповів Крим.Реалії про майбутній матч генеральний директор «Таврії» Олексій Кручер.
Після 30 турів в активі «Таврії» – 52 очка, команда займає четвертий рядок у турнірній таблиці.
Футбольний клуб «Таврія» 21 червня 2017 року було атестовано для участі у Другій лізі чемпіонату України.
До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України.
З серпня 2016 року на материковій частині України відновила роботу Федерація футболу Криму.