No media source currently available
Учасники «полян протесту» на прес-конференції звинуватили представників громадської організації «Себат» в поборах. За словами Ремзі Аширова, люди будуть масово звертатися в правоохоронні органи.
Поділитись
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований