На супутникових знімках компанії Vantor, зроблених у період з 12 до 22 червня, видно пожежі на нафтобазах в анексованому Криму, а також уражені ЗСУ об'єкти на ключових маршрутах постачання російського угруповання.
На кадрах за 22 червня також зафіксовано роботу кількох машин із димогенераторами, які маскують проїжджу частину та конструкції Керченського мосту.