Ексгравець ФК «Севастополь» Малиновський забив перший гол у чемпіонаті Італії

Ексгравець ФК «Севастополь» Руслан Малиновський став автором дебютного голу за «Аталанту» в чемпіонаті Італії.

Малиновський вийшов на поле на 28-й хвилині матчу «Аталанта» – «Верона» в рамках заміни. Гол у ворота суперника футболіст відправив на 44-й хвилині, зробивши рахунок 1:1.

У підсумку матч закінчився з рахунком 3:2.

Ексгравець ФК «Севастополь» Руслан Малиновський вийшов в стартовому складі збірної України в матчі проти Сербії в останньому турі відбіркового циклу на Євро-2020.

У липні 2019 року Малиновський став гравцем «Аталанти» – «бронзового» призера чемпіонату Італії.

Попереднім клубом українця був бельгійський «Генк». За результатами минулого сезону Малиновський посів друге місце в голосуванні за звання найкращого гравця чемпіонату Бельгії. Згідно з підрахунками порталу Transfermarkt, за сезон 2018-2019 років українець забив за «Генк» 16 голів і зробив 16 гольових передач у всіх турнірах.

У червні 2019 року Малиновський допоміг Україні перемогти Люксембург у відборі на Євро-2020.