Футбол: «Гвардієць» обіграв ялтинський «Інкомспорт» із рахунком 5:1

Футбольний клуб «Гвардієць» (Скворцово) обіграв ялтинський «Інкомспорт» із рахунком 5:1 у 25 турі чемпіонату Криму з футболу, повідомляє прес-служба Кримського футбольного союзу.

Матч відбувся у Євпаторії на полі спорткомплексу «Арена-Крим»

Перші три голи в ворота ПФК «Інкомспорту» забили Олександр Борщ на 3-й хвилині, Андрій Зборовський (5 хвилина) і Валерій Деребенець (43 хвилина).

У другому таймі на 56 хвилині Ігор Рогованов спробував вирівняти ситуацію, забивши гол «Гвардійцю». Однак далі Олександр Колесник на 65-й хвилині і Олександр Малиневський на 84-ій хвилині вивели ФК «Гвардієць» уперед.

Напередодні «Кримтеплиця» і «ТСК-Таврія» розійшлися нічиєю.

Раніше «Євпаторія» вдома обіграла бахчисарайский «Кизилташ» в 25 турі кримського чемпіонату з футболу.

Напередодні в 25 турі чемпіонату Криму з футболу «Кримтеплиця» (Молодіжне) і «ТСК-Таврія» (Сімферополь) зіграли внічию 1:1, а «Євпаторія» вдома обіграла бахчисарайский «Кизилташ».

Після цих матчів «ТСК-Таврія» зберегла другу позицію в турнірній таблиці чемпіонату. «Кримтеплиця», у якої також 42 бали, на третьому місці. Лідирує «Севастополь» із 44 балами.

Наприкінці 2014 року Спілка європейських футбольних асоціацій заборонила кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся в сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», в сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», в сезоні-2017/18 – «Євпаторія».