У Криму знову лунали вибухи, у кількох районах зникло світло

Керч на мапі, ілюстрація

Уночі 23 червня над Кримом знову було чути вибухи, частина Кримського півострова залишилася знеструмленою, повідомляють кримські телеграм-канали та російська влада.

Зокрема, телеграм-канал «Крымский ветер» писав про вибухи в Совєтському районі Криму, проліт ракети та вибухи у Феодосії, а також у Керчі. Крім того, повідомлялося про вибухи в районі Щолкіного, Красноперекопська та в Нижньогірському районі.

Пізніше з’явилося повідомлення про пожежу на ТЕЦ у районі мікрорайону Аршинцево в Керчі, а також у районі електричної підстанції ПС 220/35 кВ «НС-2» на північ від села Миколаївка Совєтського району Криму.

Згодом російська влада з посиланням на російське підприємство «Крименерго» повідомила про відключення електроенергії на півострові через «технологічні порушення».

«Знеструмлено Євпаторію, Саки, Красноперекопськ, Джанкой, а також Красноперекопський, Сакський, Джанкойський та Красногвардійський райони», – йдеться в повідомленні.

У Міноборони РФ заявили, що нібито збили 143 дрони над 8 регіонами в РФ, а також над анексованим Кримом і акваторією Чорного та Азовського морів. Доказів цьому там не надали, скільки дронів збити не вдалося – не повідомили.

З 2022 року територію Кримського півострова практично щодня атакують безпілотники та ракети. У більшості випадків Міноборони РФ або російська влада не підтверджують ураження військових об’єктів, навіть якщо цю інформацію вдається верифікувати.

БІЛЬШЕ ПО ТЕМІ:

Без бензину, електрики та газу: чи стане анексований Крим «островом»?